ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Дата: 01.10.2022 10:20

Місцева пожежна команда нашої громади в рамках проекту "ВОГНЕБОРЦІ" отримала від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банком крайового господарства) та за фінансуванням ЄС нове пожежне обладнання, формене спорядження (шоломи, куртки, штани, взуття, вогнетривкі рукавиці) європейського зразка. Також в обладнання входить найсучасніші пожежні рукава та зручні легкі ручні стволи, які дозволяють пожежним легке пересування, що значно скорочує час на розгортання для ліквідації пожеж.

Пісочинська територіальна громада висловлює щиру вдячність партнерам за підтримку та плідну співпрацю під час тяжких випробувань!

Ми сподіваємось, що співпраця з нашим партнерам і надалі буде успішною та сприятиме безпеці та розвитку Пісочинської громади.

#Фонд_Міжнародної_Солідарності, #BGK, #Банк_крайового_господарства, #ЄС