ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2022 10:05

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління, наші поважні, шановані мешканці громади!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Саме у цей день, 35 років тому була заснована ветеранська організація Харківського району, яка завжди була його гордістю та оплотом.

Сьогодні ми вкотре говоримо слова вдячності всім літнім людям - своїм батькам і матерям, ветеранам війни і праці. Ми дякуємо за їх внесок у розвиток нашої громади та нашої країни.

Їхня багаторічна самовіддана праця, мудрість, людяність і працелюбність викликають глибоку повагу та надихають нас на підкорення будь-яких життєвих вершин.

Наші дорогі! Вам довелося пережити

чимало випробувань, але ви залишаєтеся Людьми, які знають, що таке любов, милосердя та співчуття!

Бажаємо вам миру, здоров’я, благополуччя! Нехай ваше життя буде сповнене душевного тепла і турботи близьких!

Любимо та цінуємо вас!