ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОРБАНЬОВОЇ Т.Г., ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА СЕЛИЩА КОРОТИЧ

Дата: 18.11.2022 06:59

Вітаємо з Днем народження Горбаньову Тетяну Григорівну, Почесного громадянин селища Коротич, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, голову ГО "Берегиня"!

Вельмишановна Тетяно Григорівно, прийміть наші найщиріші привітання та побажання миру й благополуччя, міцного здоров`я, творчого натхнення й невичерпної наснаги, бадьорого настрою, витримки та оптимізму, удачі у всіх Ваших добрих справах і реалізації всіх задумів!

Дякуємо за Вашу небайдужість і людяність, за щиру турботу про добробут громади, чуйність і допомогу тим, хто потребує підтримки та уваги!

Нехай доля завжди буде прихильною та щедрою до Вашої родини, а підтримка однодумців сприятиме новим звершенням на благо рідного краю.

Бережи Вас Господь!