ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МІЩАНЕНКА В.В., ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА БЕРЕЗІВКИ

Дата: 23.11.2022 07:06

Вітаємо з Днем народження Міщаненка Валерія Вікторовича, Почесного громадянина селища Березівка, Почесного громадянина Харківського району, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, директора ТОВ «Маяк ВВВ», Президента ФК «Березівка»!

Шановний Валерію Вікторовичу! Прийміть наші щирі привітання та побажання мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної наснаги, успіху у всіх Ваших добрих справах і починаннях!

Ваша відданість справі, безмежна любов до рідного краю та турбота про оточуючих, всебічне сприяння розвитку спорту та підтримка спортсменів Пісочинської громади, активна громадянська позиція викликають глибоку повагу й щире захоплення!

Нехай тепло та затишок у родинній оселі, розуміння й увага близьких надихають Вас на нові перемоги та звершення, а злагоджена праця колективу сприятиме новим професійним успіхам на благо Харківщини!

Хай всі Ваші сподівання та заповідні мрії збуваються!

Бережи Господь Вашу родину!