ДО УВАГИ ГРОМАДИ!

Дата: 24.11.2022 06:40

Терор мирних жителів із боку росії триває. Після масованих обстрілів ми на деякий час можемо залишитися без світла, води та газу.
НЕ ПАНІКУЙТЕ! Маємо бути сильними! Згадайте наших захисників, які боронять країну і гідно тримаються заради всіх нас!

До вашої уваги пам’ятка про те, як діяти в разі зникнення світла, води та газопостачання:
• Вже зараз запасіться питною водою з колодязів і пунктів розливу питної води.
• У жодному разі не рекомендуємо вживати воду з відкритих водойм - їі можна використовувати лише для технічних цілей.
• Закупіть сухий спирт, туристичні примуси та балони з газом для них.
• Створіть запаси продуктів швидкого приготування та тривалого зберігання.
• Як що є можливість - сплануйте варіант переїзду на зиму в будинок із пічним опаленням.
• В разі аварійної ситуації в газовій мережі закрийте газовий вентиль у своєї квартирі /будинку.
• Пам’ятайте! Категорично заборонено опалення квартир дров’яними котлами або буржуйками.
• Придбайте все, що може стати у пригоді на випадок відключення світла: свічки, ліхтарики, сірники, світильники на батарейках, адаптер для зарядження телефона в автомобілі.
• Завчасно зарядіть телефон, тримайте зарядженими павербанки, акумулятори та інші батареї.
• В разі аварійної ситуації в електромережі вимкніть усі побутові електричні прилади, відімкніть із розеток.
• Будьте особливо обережними під час використання свічок та сухого спирту.
Підтримуйте одне одного! Ворог прагне зламати нас. Однак йому це не вдасться, адже ми здатні згуртуватися й перемогти темряву!