Інформація для споживачів смт Пісочин (крім населення)

Дата: 30.11.2022 10:02

30 листопада 2022 року

Інформація для споживачів смт Пісочин (крім населення)

На виконання вимог «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Мінрегіону від 05.06.2018 № 130, КП «Харківські теплові системи» 25.11.2022 звернулося до Пісочиснької селищної ради із заявою про встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання для потреб Бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

Необхідність встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання обґрунтоване тим, що підприємство, у майбутньому має намір здійснювати діяльність на території Пісочинської селищної територіальної громади на підставі ліцензії виданої Розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації №524 від 18.10.2019 «Про видачу ліцензії».

Розмір та структура планованих тарифів на послуги теплопостачання для споживачів сел.Пісочин надаються у Додатках.

Зауваження і пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються у письмовому або електронному вигляді з зазначенням прізвища, ім`я та по-батькові (для юридичної особи – повного найменування, посади), адреси та контактних телефонів для зворотного зв’язку, за адресою КП «Харківські теплові системи»; 61001, м.Харків, вул. Молодої Гвардії, 15/17, або на електронну адресу e-mail: khteplosystem@hts.kh.ua з позначкою «зауваження до тарифів для споживачів сел.Пісочин».

Місцезнаходження органу, уповноваженого встановлювати тарифи: 62416, Харківська область, Харківський р-н, сел. Пісочин, пров.Транспортний, буд. 2.