ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19

Дата: 01.12.2022 10:30

Шановні мешканці громади!

Інформуємо, про тенденцію щодо зниження захворюваності COVID – 19 в Харківській області, яка намітилась з ІІІ декади листопада 2022 року. За цей тиждень зареєстровано 150 випадків проти 366 на минулому тижні. У нашій громаді за останній тиждень випадків захворювання не зареєстровано проти 1 на минулому тижні.

Проте COVID – 19 залишається з нами, щотижня від нього продовжує помирати понад 10 осіб.

Попереджуємо, що своєчасне встановлення діагнозу підвищує  шанс зберегти життя. Нажаль, населення, у більшості випадків, не звертається за медичною допомогою з початку хвороби та не дотримуються протиепідемічних заходів (маскового режиму,  дезінфекційного режиму, дистанції у місцях скупченості людей), що значно підвищує ризик розповсюдження інфекції в суспільстві.

Недотримання протиепідемічних заходів та нові хвилі поширення COVID – 19 у світі можуть стати причиною більш інтенсивного епідсезону (жовтень 2022 року – травень 2023 року) в Україні  порівняно з минулим роком. Це може спричинити зростання кількості випадків захворювання на  COVID – 19.

Враховуючи вищевикладене, всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує регулярно мити руки, уникати скупчення людей, не чіпати обличчя і дотримуватися правил респіраторної гігієни. У разі появи симптомів негайно звертайтесь до свого лікаря. Бережіть своє здоров’є та здоров’є своїх рідних та близьких людей.