ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ: ЯК ПІДТВЕРДИТИ СТАЖ

Дата: 18.01.2023 12:52

Як підтвердити стаж людині, яка працювала на «фірмі» якої вже немає 100 років та немає печаті про звільнення в трудовій книжці?

Якщо в трудовій книжці містяться неправильні або неточні записи про періоди роботи, для підтвердження стажу роботи приймаються дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб (після 1998 року), а також довідки, виписки з наказів, відомості про заробітну плату, які містять відомості про періоди роботи.

Водночас за відсутності документів про наявний стаж роботи й неможливості одержання їх внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації, стаж роботи може бути встановлений на підставі показань не менше двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботі на одному підприємстві і мали документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника. Зі свідками потрібно звертатися до сервісних центрів Пенсійного фонду.