ВІТАЄМО З ВІДЗНАКОЮ!
Дата: 24.01.2023 15:54
Кількість переглядів: 110
З нагоди Дня Соборності України начальник Харківської обласної війскової адміністрації Олег Синєгубов зустрівся з працівниками освіти області. Він особисто подякував освітянам за вірність покликанню та передав нагороди й подяки Міністра освіти і науки України.
Щиро вітаємо Сасіну Оксану Олександрівну, директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело» з отриманням вагомої відзнаки!
Пишаємося освітянами Пісочинської громади та висловлюємо слова щирої вдячності за нелегку працю, самовідданість і професіоналізм! Бажаємо нових досягнень у професії, миру та добробуту у сімейному колі!
Нехай наснага та натхнення ніколи не залишають Вас, хай учні радують своїми перемогами й нагородами!
ВІТАЄМО!