ТРИМАЄМО ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТ

Дата: 28.01.2023 15:46

У період активних воєнних дій в Україні, навчання у школах громади продовжується в дистанційному режимі. Щодня понад 300 педагогів навчають 3500 дітей нашої громади.
«Як залишитися на зв'язку з учнями та їх батьками? Як зробити навчання доступним і якісним?» - такі питання чуємо від вчителів та директорів закладів освіти громади.
Завдячуючи оперативній роботі дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з Міністерством освіти й науки, Харківською обласною державною (військовою) адміністрацією, 27 січня 2023 року Пісочинська громада отримала хромбуки для вчителів. Хромбуки допоможуть вчителям забезпечити фундаментальне право дітей на освіту та повноцінний освітній процес.

Спільними зусиллями тримаємо освітянський фронт, аби навчальний рік тривав у безпечних умовах, а пісочинські вчителі були забезпечені необхідним цифровим обладнанням.
Все буде Україна!