ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ ЧАГОВЕЦЬ Л.Б., ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА КОРОТИЧА

Дата: 06.02.2023 06:35

Вітаємо з ювілеєм Чаговець Людмилу Борисівну, Почесного громадянина Коротича, учителя української мови та літератури Коротичанського ліцею!

У всіх сферах своєї діяльності Людмила Борисівна відрізняється професіоналізмом і досконалістю. Учитель-методист, відмінник освіти України – вона має державні нагрудні знаки Олександра Захаренка та Василя Сухомлинського. Людмила Борисівна, педагогічний стаж якої понад 46 років, відзначена 70 дипломами, подяками й грамотами району, області та України.

Завдяки своєї активної громадянської позиції неодноразово обиралася депутатом Коротичанської селищної ради, була членом виконкому протягом 2006-2010 років.

Натхненна мисткиня створила три музеї: "Берегиня", "Музей вчителя", "Літературна Харківщина. Слобожанська муза". Її перу належить безліч чудових книг про життя коротичан різних часів.

Шановна Людмило Борисівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Нехай доля завжди буде прихильною до Вашої родини, дарує лише приємності та оберігає від прикрощів!

Бажаємо успху у всіх Ваших добрих справах і починаннях, нових перемог і звершень, підтримки колег і розуміння рідних! Хай збуваються всі заповітні мрії!