ДО УВАГИ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ (БАТЬКІВ)!

Дата: 07.02.2023 16:33

ДО УВАГИ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ (БАТЬКІВ) ВПО ТА МЕШКАНЦІВ ПІСОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ,
які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій (при повторному зверненні кошти не перерахують!)

До 20 лютого подовжено оформлення гуманітарної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй сім’ям з дітьми до 18 років:
- Отримувачі допомоги одинокі матері та вдови/вдівці;
- Одинока мати (є статус відповідно до ст. 135 Сімейного Кодексу України) та ті матері, які не отримують допомоги від держави;
- Отримувачі допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (є довідка про несплату аліментів).
Документи потрібно надавати до селищної ради (каб. 19). Довідки за телефоном 742 73 61.
При собі мати оригінали довідок ВПО, оригінали документів, що підтверджують особу та прописку, ідентифікаційний  код, а також оригінал свідоцтва про народження та ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей, активний телефон.