Вітаємо з Днем народження Волошко Наталію Миколаївну, депутата Пісочинської селищної ради, спеціаліста юридичного відділу Пісочинської селищної ради!

Дата: 14.02.2023 09:03

Шановна Наталіє Миколаївно, щиро бажаємо Вам мирного, яркого, успішного життя, сповненого любові та радості!
Нехай мир і гармонія панують у Вашій родині, всі мрії збуваються, а плани успішно реалізуються!
Бажаємо міцного здоров'я та невичерпної енергії, натхнення та Божого благословіння!
Хай нові перемоги у професійному сфері сповнюють серце гордістю, рідні завжди розуміють та підтримують!
Щедрої долі та вірного ангела-охоронця!