ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ! КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Дата: 27.02.2023 11:01

Коригування тарифів на водопостачання та водовідведення

КП «Пісочинкомунсервіс» звернулося до Виконавчого комітету Пісочинської селищної ради із заявою про коригування вартості послуг на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідно до частини десятої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії цін/тарифів обсягу окремих складових економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, зокрема, збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, виконавці/виробники проводять коригування встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги і подають на затвердження до органу, уповноваженого здійснювати встановлення таких цін/тарифів.

Планова  вартість послуг з урахуванням коригування становитиме:

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (населення)

41,43 грн/м.куб

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (бюджетним установам та іншим споживачам )

45,58 грн/м.куб

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення (населення)

56,37 грн/м.куб

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення (бюджетним установам та іншим споживачам )

56,37 грн/м.куб

Роз’яснення щодо коригування окремих складових тарифу за посиланням https://pks.kp.org.ua/news/1677071093/

Пропозиції та зауваження щодо  встановлення  тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  приймаються протягом до 7 березня 2023 року. на офіційному веб сайті КП «Пісочинкомунсервіс»:  https://pks.kp.org.ua/ міститься відповідне оголошення. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються на електронну адресу: kppks@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»). Адреса для листів: 62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Надії, буд. 15Д.

Місцезнаходження органу, уповноваженого встановлювати тарифи: 62416, Харківська область, Харківський р-н, сел. Пісочин, пров.Транспортний, буд. 2.