Завітали с подарунками до дитячого будинку сімейного типу Оксани Єкімової

Дата: 05.06.2023 12:46

Немає нічого кращого для дітей, ніж затишне родинне коло!

У світле свято Святої Трійці  відвідали дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) мами-виховательки Оксани Єкімової, яка з особливою любов’ю та повагою виховує дітей різного віку та робить все можливе для їхнього комфортного життя та розвитку.

У дружньому сімейному колі зібрали разом і дітей з Первомайська, які наразі тимчасово влаштовані в родину Сергія Єкімова. Пісочинська селищна рада допомагає йому у створенні ДБСТ, п’ятого в громаді. Для нас важливо забезпечити дитинство в родинній атмосфері тим діткам, які позбавлені можливості виховуватися у своїй родині.

Разом із першим заступником голови Харківської районної військової адміністрації Володимиром Усовим, депутатом Харківської обласної ради Любов’ю Канцедал привітали юних вихованців зі святом і передали невеличкі подарунки. Будемо працювати над швидкою адаптацією дітей в громаді та інтеграцією у нашу комуну.

З Україною в серці!