Випуск незламних 2023 року. Привітання від Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ

Дата: 11.06.2023 15:30

В цьому році наші заклади освіти відпустили у доросле самостійне життя, сповнене новими можливостями, враженнями та знайомствами, 148 випускників. Приємно, що 112 дітей ,попри всі труднощі, залишилися в громаді та в рідній Україні! Серед них є і моя донька Ангеліна, тому цьогоріч я, як ніколи, розумію хвилювання батьків!

Цьогорічний випуск подарував громаді й 13 медалістів!

Амбітні та харизматичні хлопці й дівчата, які попри складні часи знайшли в собі сили розвиватися та досягати успіхів у навчанні!

Незламні українці, майбутнє нашої громади та країни! Три роки карантину, вже більше року війни, а ви вистояли та сповнені сил та енергії! Пишаюсь кожним з вас, як голова громади та як батько! Ви- наша гордість!

Безмежно вдячний вчителям та батькам за виховання та навчання майбутнього покоління, за терпіння та самопожертву, а головне, за відданість Україні!

Слава Україні, нашим героям та слава майбутньому поколінню незламних, вільних УКРАЇНЦІВ!

З повагою,

Олег ЧЕРНОБАЙ