Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов відвідаів Пісочинську територіальну громаду

Дата: 30.06.2023 10:03

У Пісочині тривають роботи з ремонту та облаштування двох наявних укриттів, що можуть одночасно умістити понад 1000 осіб. Ще 2 укриття будуть збудовані «з нуля» на території навчальних закладів. Під час тривоги там зможуть сховатися більш як 600 людей.

«З перших днів повномасштабного вторгнення Пісочин став форпостом для прийому внутрішньо переміщених осіб та подальшої евакуації до інших регіонів країни. Тому забезпечення і облаштування укриттів, а на зимовий період Пунктів Незламності – першочергові завдання. Спільно з міжнародними партнерами продовжуємо допомагати громаді та її жителям», - зазначив очільник ХОВА.

Від початку повномасштабного вторгнення рф силами Харківської ОВА та міжнародних партнерів громаді передали 100 генераторів різної потужності для забезпечення роботи критичної інфраструктури та обігріву населення в осінньо-зимовий період під час довготривалої відсутності світла.

«Щиро дякуємо за підтримку нашої громади та допомогу у пошуках міжнародних партнерів. Для нас це надважливо, адже передусім маємо спільними зусиллями посилювати безпекову ситуацію та бути готовими для забезпечення електроенергією місцеве населення та ВПО під час можливих ворожих атак на енергосистеми», – додав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

Нині в Пісочинській селищній територіальній громаді живуть понад 32 тисячі людей та розміщено більш як 16 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

/За матеріалами офіційного сайту ХОВА/