ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 30.06.2023 13:50

Пісочинська селищна рада кожного місяця здійснює прийом заяв на отримання компенсаційних витрат від осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб.

Подати заяву власнику житла можна  особисто або відправити документи на електронну адресу: sr.pisochin@ukr.net.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ:

прийом спеціалістами селищної ради заяв за червень 2023 року буде здійснюватися:

1 липня (субота) - з 9:00 до 12:00;

3 липня (понеділок) - з 8:30 до 16:30;

4 липня (вівторок) - з 8:30 до 16:30;

5 липня (середа) - з 8:30 до 16:30.

Відправити документи на електрону адресу ради можливо з 1.07 по 5.07.2023 року включно.

Нагадуємо! Отримати компенсацію можуть повнолітні громадяни України, які безоплатно розмістили у себе ВПО, крім членів своєї сім’ї, а саме: власники житла або їхні представники; наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності; спадкоємці, які прийняли спадщину.

Сума розраховується, виходячи з кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для розміщення ВПО, з дня розміщення, але не раніше дати взяття на облік ВПО.

Власникам житла, які хочуть отримати компенсацію, необхідно не пізніше, ніж протягом наступного робочого дня після розміщення ВПО звернутися з відповідним повідомленням до Пісочинської селищної ради. Це можна зробити особисто або відправити документи на електронну адресу: sr.pisochin@ukr.net

Звертаємо увагу на те, що документи потрібно надсилати у відповідному вигляді: скан або якісна фотографія.

Особи, що розмістили ВПО, зобов’язані у день припинення їх розміщення або зміни їх кількості подати за обраним вище способом заяву з інформацією про зміну переліку осіб, з зазначенням можливості у подальшому розміщувати ВПО.