ДАН СТАРТ ПОСЛУЗІ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Дата: 22.06.2023 10:25

22.06.2023 Центр надання соціальних послуг Пісочинської селищної ради у тісній співпраці з громадською організацією «Всеукраїнська організація» «Жіночий консорціум України» в приміщені безпечного простіру «Коло Щасливих» провели МАЙСТЕР КЛАС З ВИРОЩУВАННЯ МІКРОГРІНУ. Учасники власноруч  посіяли зерна 🌱 руколи, соняшника, редиса, буряка або гороха (за своїми вподобаннями). Поспілкувалися між собою та з психологінею, намітили теми для подальших зустрічей. Під кінець заходу наші пані стали більш жвавими, радісними, їх очі засяяли позитивом та жагою до життя. Додому кожна з учасниць понесла ємкість з посіяними зернами, які невдовзі проростуть та доповнять раціон  корисним та смачним мікрогріном.

Дякуємо дівчатам з «Кола Щасливих» за гостинність, професіоналізм, атмосферу позитиву та доброти. Окрема подяка майстрині, пані Валентині, за цікавий та корисний майстерклас.

Рухаємося спільно за для добробуту та активного довголіття мешканців Пісочинської громади.