ВДОСКОНАЛЮЄМО КОМАНДНУ ВЗАЄМОДІЮ

Дата: 07.07.2023 10:31

06-07 липня представники різних суб'єктів Пісочинської громади: соціальної сфери, освіти, медицини, служби у справах дітей, поліцейські офіцери громади, старости, психологи, юристи взяли участь у дводенному тренінгу: "Раннє виявлення як попередження сімейного неблагополуччя".
Захід відбувся в межах проєкту "РОДИНА І ГРОМАДА: адаптація-інтеграція-розвиток", мета якого забезпечити захист та психосоціальні потреби дітей та сімей, створити умови для безпечного житла та доступу до якісних послуг в громаді.

Висловлюємо вдячність чудовим та високопрофесійним тренеркам Поні Людмилі та Валантирець Наталі за отриманні знання, навички та позитивні емоції, що надихають на нові звершення.
Працюємо спільно заради добробуту та благополуччя мешканців Пісочинської громади.