Привітання Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ з нагоди Дня Пісочина

Дата: 17.09.2023 10:32

Дорогі Пісочинці! Вітаю вас із Днем селища Пісочин!

Пісочин – сучасне, мальовниче, з давньою історією селище, в якому живуть щирі та добрі люди, що всім серцем люблять свій рідний край.

Уже другий рік поспіль ми зустрічаємо це чудове свято під час війни, на жаль… Але ми маємо триматися, бути сильними, продовжувати жити й працювати задля Перемоги та майбутнього наших дітей!

Висловлюю щиру подяку кожному, хто був і є поруч у найскладніші часи нашої країни, хто вкладає частинку своєї душі та праці в те, щоб ми з вами пишалися нашим краєм. Безмежна вдячність нашим Захисникам і Захисницям, які сьогодні боронять Батьківщину. І ми будемо робити все для того, аби вони знали, що на них завжди чекають вдома – в рідному селищі.

Сьогодні від нашої з вами єдності та прагнення зробити наше селище кращим залежить майбутнє наших дітей. Нехай здійсниться найголовніша мрія кожного з нас – Перемога та мирне життя. Наснаги нам, сили, оптимізму та віри в краще майбутнє – до Перемоги!

Зі святом, дорогі односельці!
Разом – ми потужна сила!

З повагою,