ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УМАНЦЕВА А.В., КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ (СЕКРЕТАРЯ) ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.09.2023 08:38

Вітаємо з Днем народження Уманцева Андрія Владиславовича, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради!

Шановний Андрію Владиславовичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Нехай щедра доля буде завжди прихильною до Вашої родини, дарує всі земні блага та оберігає від негараздів!

Щиро бажаємо Вам Перемоги та миру, відмінного здоров'я, затишку та добробуту у сімейному колі, нових звершень на благо Пісочинської громади та досягнень у всіх сферах Вашого життя!

Хай всі Ваші мрії та сподівання здійсняться, плани успішно реалізуються, а невичерпне творче натхнення дарує нові захоплюючі та креативні ідеї!

Від усього серця зичимо Вам відчувати гордість за професійні здобутки та насолоджуватися відпочинком у колі люблячих Вас людей!

З днем народження!