СВІТЛА ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 30.10.2023 08:22

Небесне військо поповнилося ще одним нашим Героєм, мужнім і відважним Захисником Батьківщини – 22 жовтня 2023 року в бою за Україну, її свободу та незалежність, поблизу села Андріївка Донецької області, загинув Олександр Вікторович Золотарьов, солдат 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Навесні 2022 року, майже з перших днів повномасштабного вторгнення, Олександр став на захист країни. Був старшим стрільцем-оператором 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 1-го батальйону військової частини А1302. Воював у найгарячіших точках: Бахмут, Соледар та інші.

Творча, надзвичайно позитивна людина, яка навіть у тяжких ситуаціях знаходила в собі сили триматися. Сестра згадує, що коли він приїздив з фронту на лікування через поранення, то всіх заряджав позитивом, адже був світлою та доброю людиною.

В Олександра Вікторовича залишилася маленька донечка шести років, з якою він бачився лише один раз від початку повномасштабного вторгнення.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким Олександра Золотарьова, якому назавжди залишиться 33 роки… Вічна пам’ять Олександрові та низький уклін від усієї громади.

Слава воїну, який став на захист Батьківщини!