Відбудеться Ярмарок вакансій під гаслом «Незламний. Робота є!»

Дата: 08.11.2023 12:54

9 листопада з 10:00 до 13:00 відбудеться Ярмарок вакансій під гаслом «Незламний. Робота є!». Організатор заходу – Харківська обласна служба зайнятості.

Ярмарок вакансій проходитиме у вестибюлі станції «Майдан Конституції» Харківського метрополітену. Долучитися до заходу можуть усі, хто бажає знайти або змінити роботу.

Учасники Ярмарку дізнаються про специфіку та умови праці у різних організаціях, зможуть скласти резюме та отримати рекомендації щодо співбесіди з роботодавцями. Відвідувачі також матимуть змогу отримати інформацію про активні програми, що реалізуються службою зайнятості, а саме: «єРобота», «Ваучер на навчання», «Армія відновлення» тощо.

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за телефоном: (057) 765 30 81.