До уваги місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які мають відношення до аварії на ЧАЕС!

Дата: 09.11.2023 14:48

Місцевим мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам, які мають статус учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, постраждалих, в тому числі евакуйовані або переселені разом з дітьми, які мають статус ЧАЕС, вдови померлих учасників або ліквідаторів ЧАЕС, які мешкають на території Пісочинської селищної ради просимо особисто звернутись до селищної ради до 25 листопада 2023 року для подання заяви на формування списків виплати матеріальної допомоги до Дня ліквідатора ЧАЕС, який вшановується 14 грудня 2023 року.

При собі мати оригінали документів, підтверджуючі статус (паспорт, код, посвідчення ЧАЕС, довідка банку з реквізитами IBAN рахунок для зазначення в заяві).

Прийом документів буде проводитись в приміщенні Пісочинської селищної ради з 13 листопада по 24 листопада 2023 року включно (останній день прийому) з 8.30 до 16.00 (пятниця до 15.30) у відділі соціального захисту населення селищної ради (кабінет 18).