НОВИНИ ГРОМАДИ: БУДІВНИЦТВО НОВОЇ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 09.11.2023 22:02

Будуємо підземну школу «з нуля»!

На території одного із закладів освіти громади розгорнуто масштабне будівництво нової споруди цивільного захисту – це фактично ШКОЛА ПІД ЗЕМЛЕЮ де діти зможуть навчатися у безпечних та комфортних умовах. Розрахована вона на 496 учнів.

Разом із начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим оглянули хід робіт на будівництві цивільного об’єкту для здобувачів освіти та місцевих мешканців громади. Реалізується проєкт у рамках постанови КМУ № 419 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти» від 28 квітня 2023 р. за кошти субвенції та часткового софінансування з місцевого бюджету.

Створення такого безпечного середовища надасть можливість відновити позашкільну активність, відкрити центри з надолуження освітніх втрат і найголовніше – сприятиме соціалізації дітей та підлітків, які майже чотири роки позбавлені повноцінного спілкування з однолітками.

Ми повинні думати про майбутнє нашої країни вже зараз!