Оголошення проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Пісочинської територіальної громади

Дата: 15.11.2023 15:13

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

62416, Харківська обл., Харківський р-н, сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2

тел. 742-80-40, 742-76-06, 742-73-81, тел./факс 742-72-70

2.Підстава  для  проведення  конкурсу:

Рішення виконавчого комітету від 23 жовтня 2023 року № 20/42-23 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Пісочинської селищної ради».

3. Місце проведення конкурсу:

ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА  ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

62416, Харківська обл., Харківський р-н, сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2.

Відповідно до ст. 30 «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 30, Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 р. № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів та з метою впорядкування і належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Пісочинської селищної ради.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги, обсяг послуг, характеристика об’єктів утворення, вимоги до конкурсних пропозицій, критерії оцінки конкурсних пропозицій визначені конкурсною документацією та надаються за запитом електронною поштою або нарочно.

5. Проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації:

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за 7 календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов’язаний надіслати йому протягом 3 робочих днів письмову відповідь.

6. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Заявки про участь у конкурсі надаються особисто або надсилаються поштою sr.pisochin@ukr.net до Пісочинської селищної ради  до 09:00 годин 15 грудня 2023 року.

7. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 15 грудня 2023 року о 11:00 годині в Пісочинькій селищній раді.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ:

Заява на участь у конкурсі
Конкурсна документація з визначення виконавця послуг