ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ЗАХИСНИКУ!

Дата: 19.11.2023 20:57

Наша громада попрощалася з відважним і сильним Захисником України - старшим лейтенантом Віктором Івановичем Семанюком, командиром 1-го інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення військової частини А1736.

Загинув Віктор Іванович 13 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту України, поблизу н.п. Синьківка Харківської області, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Віктор Іванович героїчно боронив Батьківщину і на Херсонщині, і під Бахмутом, і на Краматорському напрямку. До війни працював будівельником, проєктував мости та дороги в Харківській області.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Віктора. Без чоловіка та батька залишилися дружина й донька…

Світла памʼять і низький уклін загиблому Герою! Громада завжди памʼятатиме своїх Захисників!