ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2023 08:17

21 листопада 2023 року відбулася чергова XXXIII сесія VIII скликання Пісочинської селищної ради, на якій були присутні депутат Харківської обласної ради Любов Канцедал, керівники відділів селищної ради та комунальних установ громади.

На засіданні було прийнято низку важливих рішень, серед яких:

- 2,4 млн. грн виділили додатково на ПІДТРИМКУ ЗСУ та всіх підрозділів, що стоять на захисті держави

- Надання матеріальної допомоги пораненим і родинам загиблих військових.

- Будівництво нового укриття, яке виконується НЕ за місцеві кошти, а за підтримки Європейського інвестиційного банку.

- Створення кабінету цифрового рентгену.

- Утримання житлового фонду громади: ремонт ліфтів, відновлення покрівлі та забезпечення сталої роботи комунікаційних мереж.

- Фінансова підтримка комунальних підприємств громади задля стримування підвищення тарифів для місцевого населення.

- Придбання котельні для забезпечення сталого проходження опалювального сезону.

Наприкінці сесії звітував про відрядження до Польщі  задля залучення іноземних інвестицій та реалізації проєктів розвитку й відбудови Пісочинської громади.

Україна понад усе! Працюємо на Перемогу!