Реалізуємо проєкт "РОДИНА І ГРОМАДА"

Дата: 30.11.2023 09:22

29.11.2023 директор Центру надання соціальних послуг Людмила Гончарова представила Пісочинську громаду на засіданні круглого столу "Захист і підтримка дітей та сімей, які постраждали від війни в Україні: досвід, виклики та можливості", якій відбувся в м.Хмельницький.

Захід відбувся в межах реалізації проєкту "РОДИНА І ГРОМАДА: адаптація-інтеграція-розвиток". Під час заходу обговорили попередні результати проєкту та напрацювали можливі подальші напрями діяльності.

За 7 місяців реалізації проєкту в Пісочинській громаді додатково 271 особа отримала соціальні послуги, 7 родин взято під соціальний супровід, надано благодійну допомогу 6 сім'ям , у яких виховується 12 дітей, на загальну суму 137 тисяч гривень. За рахунок допомоги поліпшено побудові умови проживання, придбано зимовий одяг та взуття дітям, мобільні телефони для навчання, дрова, бензопили, мікрохвильові пічки, а також проведено дороговартісне медичне обстеження малолітньої дитини.

Крім цього, за кошти проєкту оплачено заробітну плату 4 спеціалістів та облаштовано їм робочі місця. Все це дозволило охопити послугами більше мешканців громади та розширити спектр послуг.

МИ ПРАЦЮЄМО ЩОБ ПІДТРИМАТИ ВАС ТА ДОПОМОГТИ В ПОДОЛАННІ СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИН!