НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ПІСОЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 04.01.2024 16:25

Пісочинська громада є постійним учасником обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

У цьому році у рамках конкурсу став переможним проєкт «Впровадження рентгенологічної діагностики як сучасного методу медичних досліджень у Пісочинській громаді».

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із начальником Харківської районної військової адміністрації Володимиром Усовим, керуючою справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Оксаною Малишевою, генеральним директором КНП «ЦПМД № 2» Любов’ю Канцедал та генеральним директором КНП «МЦРЛ» Віктором Чевердою оглянули сучасне відділення рентгенологічної діагностики в громаді, яке було реалізовано в межах обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

ВАЖЛИВО! Сучасний апарат (система рентгенівську радіографічна), який було придбано в рамках проєкту, забезпечує проведення комфортного та швидкого дослідження немовлятам, людям похилого віку та людям з інвалідністю за рахунок комплектації обладнання.

Щиро дякуємо Харківській обласній раді, її голові Тетяні Єгоровій-Луценко та депутатам Харківської обласної ради за підтримку в конкурсі та можливість покращити якість надання медичних послуг у громаді.

Відтепер у нас є сучасне відділення рентгенологічної діагностики!