СВІТЛА ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 11.01.2024 21:29

Кожна втрата – це глибока рана на серці…

На превеликий жаль,  ми попрощалися з мужнім воїном, гідним Захисником своєї Батьківщини – старшим солдатом Віктором Андрійовичем Загорульком, 2002 року народження, який боронив рідну українську землю до останнього подиху.

Віктор Андрійович став на захист країни ще до початку повномасштабного вторгнення. У 2020 році був призваний на військову службу за контрактом. Захищав рідну землю на посаді старшого оператора 2-го відділення 2-го взводу протитанкових ракетних комплексів роти протитанкових керованих ракет військової частини А0284.

4 січня 2024 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області зупинилося серце нашого Захисника. Важко знайти слова втіхи. Йому було всього 21 рік… Обірване молоде життя, нездійснені мрії та сподівання.

З глибоким сумом висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям і побратимам Віктора. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях як символ мужності та незламності духу. Нехай земля буде пухом, а його душа знаходить спокій у вічності.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА ЗАХИСНИКУ!