Про створення онлайн-тренажера "Психологічний тренажер для підлітків"

Дата: 23.01.2024 15:55

Надання комплексної та своєчасної допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, є особливо актуальним у наш важкий час. Саме тому у межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України та благодійної організації «Благодійний фонд «ХепіМайндХелп», який має сталий досвід співпраці з Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, є членом групи охорони психічного здоров’я при Всесвітній організації охорони здоров’я в України, створено онлайн-тренажер «Психологічний тренажер для підлітків», який також може стати в нагоді й дорослим, оскільки містить розділи із вправами для різних вікових категорій.

Рекомендований вік для самостійного використання підлітками онлайн-тренажера – від 13-14 років. Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом з батьками (опікунами) чи фахівцями із психологічного здоровʼя. Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоровʼя.

Водночас розробники наголошують – у разі наявності ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені для підлітків завдання дають змогу покращити психологічний стан зокрема у разі таких проблем:

– початкова депресія (втома, погіршення стану здоровʼя, злість і дратівливість тощо);

– стрес, пригніченість;

– тривожність (емоційне хвилювання);

– апатія (відсутність почуттів);

– сум (невеселий важкий настрій);

– порушення сну.

Служба у справах дітей та сім’ї рекомендує скористатись тренажером за посиланнями:  https://happymind.help/teen або через QR-код: