ПСИХОЛОГІЧНА САМОДОПОМОГА

Дата: 14.02.2024 14:23

З 14 лютого 2024 року на базі Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади розпочали проведення серії тренінгів на тему: «Психологічна самодопомога під час війни: як взяти під контроль думки, тіло та емоції».

Адаптація до стресу, підтримка власного психологічного стану та здатність до самопідтримки стають важливими чинниками для збереження психологічної рівноваги під час непередбачуваних обставин.

Тому особливу увагу приділяємо психологічному стану та стійкості мешканців Пісочинської громади.

Тренінги проводить досвідчена психологиня ВБФ «Деполь Україна».

Учасники тренінгу мають змогу опанувати корисні вправи та техніки, що можуть допомогти в підтримці психологічного стану під час воєнних дій.

Висловлюємо щиру вдячність за проведений тренінг психологині ВБФ «Деполь Україна», Ганні Григорчук, яка створила атмосферу довіри та наповнила учасників впевненістю у власних ресурсах.

А закінчили тренінг приємним чаюванням.

Запрошуємо всіх мешканців Пісочинської громади відвідати тренінги з психологічної самодопомоги.

Записатися на тренінг та на індивідуальну консультацію психолога можна за номером телефону Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пісочинської селищної ради (057) 742-22-00.