ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БЄЛОВОЇ Ю.С., НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ДЕПУТАТА ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.02.2024 09:28

Вітаємо з днем народження Бєлову Юлію Сергіївну, депутата Пісочинської селищної ради, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Хочемо висловити вам, шановна Юліє Сергіївно, слова щирої вдячності за вражаючу силу духу у цей важкий для нашої країни період.

Ваша відданість громаді надихають! Ви ніколи не здаєтеся та піклуєтеся про тих, хто потребує допомоги!

Хочемо побажати Вашій родині найскорішої Перемоги, міцного здоров'я, щастя та благополуччя, ще багато років великих досягнень, кохання, що на віки, вірних людей поряд, підтримки та розуміння рідних!

Хай ваше життя буде наповнене радістю, яскравими фарбами, всі мрії здійснюються, а плани успішно реалізуються!

Будьте завжди такою ж позитивною, чарівною, енергійною і прекрасною! Світло Вашої душі зігріває багато людей!

Нехай береже Вас Господь! З днем народження!