ПСИХОЛОГІЧНА САМОДОПОМОГА

Дата: 20.02.2024 18:20

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

19 лютого 2024 року на базі Центру надання соціальних послуг Пісочинської громади провели другий тренінг на тему: «Психологічна самодопомога під час війни: як взяти під контроль думки, тіло та емоції».

Учасники тренінгу мають змогу опанувати корисні вправи та техніки, що можуть допомогти в підтримці психологічного стану під час воєнних дій.

А поки матусі опановували техніки самодопомоги, з дітлахами займалися психолог та фахівець Центру.

Висловлюємо щиру вдячність за проведений тренінг психологині ВБФ «Деполь Україна», Ганні Григорчук, яка створила атмосферу довіри та наповнила учасників впевненістю у власних ресурсах.

Запрошуємо всіх мешканців Пісочинської громади відвідати тренінги з психологічної самодопомоги.

Записатися на тренінг та на індивідуальну консультацію психолога можна за номером телефону Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пісочинської селищної ради (057) 742-22-00.