ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ Д`ЯЧЕНКА Д.І., ЧЛЕНА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 17.03.2024 06:49

Вітаємо з днем народження Д’яченка Дмитра Івановича, члена виконавчого комітету Пісочинської селищної ради, директора Харківського обласного центру підготовки та перепідготовки кадрів АПК!

Шановний Дмитре Івановичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Зичимо Вам всього самого найкращого, світлого та найбажанішого – Перемоги, мирного життя, любові та злагоди у сімейному колі, успіхів у професійній діяльності, непохитної віри у серці та наснаги у всіх багаточисельних справах!

Хай здоров`я буде міцним, робота завжди приносить задоволення, спілкування з близькими та друзями сповнює серце щастям, всі перепони долаються, а вершини підкорюються Вам!

Дякуємо за небайдужість, невтомну працю та турботу про добробут Пісочинської громади! Хай й надалі успіх супроводжуватиме Вас, сподівання здійснюються, а плани реалізуються!

Щедрої Вам долі та Божого благословення!

З днем народження!