ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 17.03.2024 09:22

Щорічно у третю неділю березня ми вітаємо з професійним святом працівників комунальної сфери - мужніх, працелюбних, надійних, дивовижних людей.

Їхня професійна діяльність є вагомою складовою комфорту та добробуту нашої громади. Вражаюча сталева витримка та цілеспрямованість цих людей у виконанні робочих обов'язків в умовах війни - приклад для наслідування для кожного!

ШАНОВНІ КОМУНАЛЬНИКИ!

З нагоди вашого професійного свята висловлюємо щирі вітання та дякуємо вам за нелегку роботу!

Дякуємо за те, що у складні часи ви залишаєтеся вірними своїй країні та завжди оперативно приходите на допомогу!

Бажаємо всім працівникам комунальної сфери найскорішої Перемоги, мирного неба, відмінного здоров'я, добра, благополуччя та оптимізму. Хай щедрою буде доля, обминають життєві негаразди, наснага буде невичерпною, а любов рідних додає сил!

Зі святом!