ДІЛИМОСЯ ТА ПЕРЕЙМАЄМО ДОСВІД

Дата: 20.03.2024 08:35

За дорученням голови громади Олега Чернобая директор Центру надання соціальних послуг Людмила Гончарова представляла Пісочинську громаду на форумі "ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДЕЙ: місце де хочеться жити", який пройшов 19.03.2024 у м. Києві.

Людмила Миколаївна презентувала досвід створення Центру денного догляду для дітей з інвалідністю, який функціонує з 02.01.2024 на базі комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Пісочинської селищної ради. На сьогодні в закладі соціальну послугу денного догляду отримують 13 дітей з інвалідністю, що становить 10 відсотків від загальної чисельності дітей з інвалідністю, які проживають на території Пісочинської громади.

🔖 Наразі також працюємо над впровадженням на базі Центру соціальної послуги "раннього втручання", яка буде спрямована на сім'ї, в яких виховуються діти з ризиками розвитку віком від 0 до 4 років.

📞 Центру (057) 742-22-00

Працюємо заради задоволення потреб мешканців Пісочинської громади 🇺🇦

‼️ Щаслива родина - це запорука благополуччя громади.