ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АНТИПЕНКА В.В., ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

Дата: 23.03.2024 07:52

Вітаємо з днем народження Антипенка Валерія Валерійовича, провідного спеціаліста юридичного відділу Пісочинської селищної ради!

Шановний Валерію Валерійовичу, від щирого серця бажаємо Вам мирного, щасливого, довгого життя, сповненого любові та перемог, радості, успіху, всіляких приємностей та позитиву!

Нехай у Вашій родині пануватимуть злагода та достаток, всі задуми успішно втілюються у життя, підтримка колег і розуміння близьких дарують невичерпні сили та натхнення!

Бажаємо найскорішої Перемоги, нових звершень у професії, тепла й затишку у сімейному колі, вірних друзів та надійних однодумців!

Хай доля буде прихильною та щедрою до Вас! Нехай збудуться Ваші заповітні мрії та сподівання!

З днем народження!