До уваги власників житла, які безоплатно розмістили у себе ВПО

Дата: 27.03.2024 12:48

Пісочинська селищна рада кожного місяця здійснює прийом заяв на отримання компенсаційних витрат від осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: прийом заяв за березень 2024 року буде здійснюватися:

- 1.04 (понеділок) -   з 8:30 до 16:30 (перерва з 12:00-12:45);

- 2.04 (вівторок) -      з 8:30 до 16:30 (перерва з 12:00-12:45);

- 3.04 (середа) -         з 8:30 до 16:30 (перерва з 12:00 до 12:45);

- 4.04 (четвер) -          з 8:30 до 16:30 (перерва з 12:00 до 12:45);

- 5.04 (п`ятниця) -     з 8:30 до 15:30 (перерва з 12:00-12:45).

Подати заяву власнику житла можна особисто або відправити документи на електронну адресу:  cnap.pisochin@ukr.net

Нагадуємо! Отримати компенсацію можуть повнолітні громадяни України, які безоплатно розмістили у себе ВПО, крім членів своєї сім’ї, а саме: власники житла або їхні представники; наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності; спадкоємці, які прийняли спадщину.

Сума розраховується, виходячи з кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для розміщення ВПО, з дня розміщення, але не раніше дати взяття на облік ВПО.

Власникам житла, які хочуть отримати компенсацію, необхідно не пізніше, ніж протягом наступного робочого дня після розміщення ВПО звернутися з відповідним повідомленням до Пісочинської селищної ради.  Це можна зробити особисто або відправити документи на електронну адресу: cnap.pisochin@ukr.net.

Особи, що розмістили ВПО, зобов’язані у день припинення їх розміщення або зміни їх кількості подати за обраним вище способом заяву з інформацією про зміну переліку осіб, з зазначенням можливості у подальшому розміщувати ВПО.

БІЛЬШ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Офіційна сторінка МінРеінтеграції ОФІЦІЙНА СТОРІНКА МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ