СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 03.05.2024 20:47

Захищаючи Україну та кожного з нас від ворогів, героїчно загинув мужній воїн, справжній патріот своєї Батьківщини – Олег Іванович Куров, 1976 р.н. – стрілець-санітар механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А0693.

Олег Іванович став на захист країни у липні 2022 року, під час бойових дій за нашу Батьківщину виявив стійкість, мужність і відданість.

Загинув Олег Іванович 10 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Верхньокам’янське Бахмутського району Донецької області. Двоє дітей залишилися без батька!

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Олега Івановича. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами. Нехай світла пам’ять про Олега та його подвиг назавжди залишиться в наших серцях!