Дата: 28.05.2024 15:07

На виконання вимог частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Пісочинської селищної територіальної громади. З повним текстом Заяви можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом зауважень і пропозицій від громадськості до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Пісочинської селищної територіальної громади. Термін внесення зауважень і пропозицій: з 28.05.2024 р. до 11.06.2024р.

Зауваження і пропозиції подаються:
- електронною поштою на адресу: sr.pisochin@ukr.net;
- офіційними листами на адресу: 62416, Харківська обл., Харківський р-н, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, буд. 2.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.
Анонімні пропозиції і зауваження та ті, які будуть подані після встановленого строку, не розглядаються.