СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 07.07.2024 20:24

Захищаючи Батьківщину й кожного з нас від ворогів, героїчно загинув відважний та сильний воїн, наш земляк, житель селища Коротич – офіцер 2-го окремого загону Центру спеціального призначення «ОМЕГА» Національної гвардії України капітан Головко Кирило Сергійович, 1999 р.н.

4 липня 2024 року під час вогневого контакту з підрозділами ворожих військових формувань поблизу н.п. Одноробівка Золочівського району Харківської області Кирило отримав травми, несумісні з життям. На жаль, війна продовжує забирати молоде покоління… 24 роки!

Важко знайти слова втіхи та підтримки для близьких. Глибокі співчуття рідним, друзям і побратимам Кирила Сергійовича. Проявивши особисту мужність і героїзм, він віддав найцінніше – своє життя заради майбутнього України. Нехай добрий та світлий спомин про справжнього Героя назавжди залишиться у наших серцях.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!