Пісочинська селищна рада
Харківська область

Біографія

Фото без описуПісочинський селищний голова

Чернобай Олег Олександрович

Дата народження: 19.10.1980р.

Освіта: вища

Спеціальність за освітою: магістр державного управління

Чернобай Олег Олександрович народився у 1980 році в селищі Пісочин. Батько - Чернобай Олександр Володимирович, за освітою інженер-механік, працював в селищі Пісочин інженером ХСПМК, більше 30-ти років – на посаді Пісочинського селищного голови. Мати -  Чернобай Наталія Миколаївна закінчила Харківський інститут культури, працювала бібліотекарем шкільної бібліотеки. На цей час батьки на пенсії.

У 1997 році Олег Олександрович закінчив Пісочинську середню школу, в цьому ж році вступив до університету Внутрішніх справ на факультет економічної безпеки. У 2001 році отримав з відзнакою вищу освіту за спеціальністю «правознавець» та спеціальне звання «старший лейтенант міліції».  Трудову діяльність розпочав у Харківському районному відділі міліції. До службових обов’язків ставився сумлінно та відповідально, згодом був переведений на роботу в апарат ГУМВС України в Харківській області. Олег Олександрович поєднував трудову діяльність з громадською. У 2006 році був обраний депутатом місцевої ради, очолював бюджетну комісію.

Прагнучи підвищити свій професійний рівень, Чернобай О.О. у 2008 році вступив до Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, у 2011 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю «державне управління» та кваліфікацію магістра державного управління.

З 1 липня 2015 року Олег Олександрович перейшов на роботу до Пісочинської селищної ради на посаду заступника селищного голови, а в жовтні цього року обраний Пісочинським селищним головою.

У 2018 році згідно з Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» була утворена Пісочинська селищна об’єднана територіальна громада. Переважною більшістю голосів Чернобай Олег Олександрович знову був обраний селищним головою.

Завдяки співпраці Пісочинського селищного голови з органами влади всіх рівнів, в селищі лише за півтора роки збудована  нова сучасна школа, в якій на сьогодні в комфортних умовах навчається 891 учень. Успішно проведено реконструкцію будівель дошкільного навчального закладу «Теремок» та Пісочинської загальноосвітньої школи, що дало змогу значно збільшити кількість навчальних місць у цих закладах, створити комфортні умови для навчання дітей, а в загальноосвітній школі – ще й відкрити їдальню для гарячого харчування учнів. У 2018 році в сел. Березівка придбано нежитлову будівлю, в якій після виконання ремонту буде створено дошкільний навчальний заклад. Втілюється в життя запропонований план розвитку мікрорайону «Надія», у межах якого успішно іде будівництво дитячого садка на 95 місць  та початкової школи на 240 місць.

Розширення мережі спортивних закладів та об’єктів у селищі - один з пріоритетних напрямків роботи Пісочинського селищного голови. За підтримки керівництва Харківської обласної державної адміністрації з січня 2018 року в мікрорайоні «Мобіль» розпочав роботу, збудований за сучасними технологіями, фізкультурно-оздоровчий комплекс. На території об’єднаної територіальної громади збудовані та функціонують 4 міні-стадіони зі штучним покриттям, встановлені майданчики зі спортивними тренажерами, заплановано відкрити дитячо-юнацьку спортивну школу поблизу мікрорайону «Надія».

З метою попередження правопорушень та злочинів, з 2017 по 2018 роки на території селища встановлено 51 камеру відеоспостереження.

Багато уваги селищний голова приділяє соціальному захисту населення. Постійно надається матеріальна допомога мешканцям, які потрапили в складні життєві ситуації, потребують лікування, а також учасникам бойових дій. Придбано автобус та розпочато роботу першого селищного соціального маршруту, який з’єднав найбільш значущі соціальні об’єкти селища Пісочин. Перевезення мешканців здійснюється безкоштовно. За ініціативи Олега Олександровича в Пісочинській об’єднаній територіальній громаді прийняті і діють програми, спрямовані на соціальний захист вразливих груп населення Завдяки їм обдаровані учні та вчителі отримують матеріальну підтримку, для пільгових категорій населення організовано безкоштовне вивезення твердих побутових відходів, а школярі мають можливість безкоштовного проїзду до місць навчання, зокрема і до шкіл м. Харкова.

Олег Олександрович ініціює реалізацію на території Пісочинської об’єднаної територіальної громади соціально значущих державних проектів та програм. У травні 2018 року за рахунок  державної субвенції придбано та передано у користування особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 4 квартири. Ремонт у квартирах та придбання побутової техніки здійснено за кошти Пісочинської селищної ради та районного бюджету. На початку 2019 року за рахунок державної субвенції придбано будівлю для дитячого будинку сімейного типу.

Чернобай Олег Олександрович – керівник, у якого слова підкріплені конкретними справами, та, мабуть, найголовніша риса, яка є запорукою успіху, - це уважне ставлення до кожної людини, уміння вислухати, зрозуміти, не шкодуючи часу, розібратися у найскладніших ситуаціях, допомогти. Він не тільки знає всі проблеми громади, а й знає, як їх вирішити.   Пісочинського селищного голову обрано віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівником Харківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

За вагомі успіхи в розвитку місцевого самоврядування відзначений: Почесними грамотами Харківської районної державної адміністрації, Харківської обласної державної адміністрації, у 2017 році - Подякою Прем’єр-міністра України, у 2018 році – грамотою Верховної ради України «За заслуги перед Українським народом».

Одружений. Дружина  - Заяц Яна Олександрівна, 1981 року народження, приватний підприємець. Має вищу освіту, займається благодійною діяльністю, очолює благодійний фонд «Щасливий дім».  Родина виховує двох дітей: доньку Ангеліну, 2005 року народження та сина Богдана, 2011 року народження. Донька Ангеліна навчається в КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"", відвідує студію бальних танців у КЗ "Пісочинський палац культури та мистецтв", син Богдан навчається в КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль"".

Сім’я Чернобая Олега Олександровича постійно проживає в сел. Пісочин.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь