ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ

Перше правило безпеки у будь-якій надзвичайній ситуації – зберігайте спокій! Те саме стосується і ситуацій, які ще не трапилися. Паніка та страх – це саме те, чого прагне ворог. Росія – це країна-терорист, від якої, як і від мавпи з гранатою, можна очікувати усього що завгодно. Загроза була, є і буде, аж поки ми остаточно не переможемо.  Втім, треба бути готовими. Завжди і до всього. Тому ділимося з вами основними правилами безпеки при радіаційній небезпеці. Читайте і поширюйте, але не панікуйте! Не підігравайте ворогові. Йодна профілактика потрібна ЛИШЕ у випадку аварії, яка ВІДБУЛАСЬ. Йодид калію токсичний для організму та «не працює» наперед. Тому ще раз: не панікуйте та не робіть необдуманих кроків.

16:48:43 22.06.2023

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВОДОЙМАХ

Шановні мешканці, Пісочинська селищна рада нагадує вам про необхідність дотримання правил безпеки на водоймах

14:20:35 22.06.2023

ДСНС УКРАЇНИ НАГОЛОШУЄ!

Не спалюйте суху траву, сміття та листя! Якщо ви помітили найменше займання на полях, в лісах, посадках чи на відкритих територіях - негайно телефонуйте за номером «101»! І пам’ятайте, лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків і матеріальних збитків.

10:34:53 12.05.2023

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ЩОДО РИЗИКІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. Кожен з флеш-відеороликів доступен для вільного скачування та перегляду за посиланням:  ВІДЕОМАТЕРІАЛИ НЕ РИЗИКУЙ СВОЇМ ЖИТТЯМ! ПАМ`ЯТАЙ ПРО БЕЗПЕКУ!

10:41:47 11.05.2023