Привітання з Днем народження Литвиненка Максима Владиславовича, голови Харківської районної ради.
Дата: 02.02.2019 08:00
Кількість переглядів: 529
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/28dae9a439716dbca2e68d437939763c.jpg)
Вітаємо з Днем народження Литвиненка Максима Владиславовича, голову Харківської районної ради!
Вельмишановний Максиме Владиславовичу! У цей святковій день прийміть наші найщиріші побажання гарного, міцного здоров`я, яке буде дарувати Вам наснагу на нові професійні успіхи та високі досягнення на благо нашої країни! Нехай любов, злагода та добробут стануть постійними супутниками Вашої родини, а підтримка колег та однодумців стане запорукою вдалого втілення всіх планів та задумів!
З Днем народження!
« повернутися