Привітання Кривоколиска Ю.І., електрика по вуличному освітленню Пісочинської селищної ради.
Дата: 09.04.2019 08:28
Кількість переглядів: 590
Вітаємо з Днем народження Кривоколиска Юрія Івановича, електрика по вуличному освітленню Пісочинської селищної ради.
Шановний Юрію Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам гарного міцного здоров`я, злагоди, любові та благополуччя у родині, завжди бадьорого настрою та наснаги на плідну працю на благо нашої громади! Нехай вас супроводжує успіх, а життя дарує позитивні враження та добрих, вірних друзів!
Зі святом!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/fa6d4eb50d21d3a4bdb0f0405c971e1a.jpg)
« повернутися