Новини благоустрою. Плановий покіс трав'яного устілу на території громади.
Дата: 03.05.2019 14:51
Кількість переглядів: 596
Продовжується плановий покіс трав'яного устілу на території громади. З настанням відповідного періоду необхідні роботи проводяться працівниками комунальних підприємств на замовлення Пісочинської селищної ради. Нескошена вчасно трава поступово перетворюється в сухостій, тим самим збільшуючи ризик виникнення пожежонебезпечної ситуації. У високій траві знаходять свій прихисток іксодові кліщі, які являються збудниками небезпечних захворювань як для людини, так і для тварин. Покіс трави є важливим елементом підтримки порядку, він допомагає зменшити кількість бур'янів та сприяє забезпеченню естетичного вигляду території. Дбаємо про комфорт і безпеку мешканців громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ce8afe66fe0b077b8d6288fad22d2bc4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b44acb763870d056da36dcf642fb8db7.jpg)
« повернутися