Вітаємо з професійним святом – Днем державної служби України!
Дата: 23.06.2019 08:05
Кількість переглядів: 526
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/def95b443312fa9096fd2a243632759f.jpg)
Щорічно, 23 червня в нашій країні своє професійне свято відзначають представники державної служби.
У цей святковій день ми бажаємо вам, шановні державні службовці, міцного здоров’я та бадьорого настрою! Нехай щастя та добробут в родині, успішне втілення всіх планів і задумів, підтримка колег і однодумців забезпечать вам наснагу на нові професійні звершення на благо нашої держави!
Зі святом!
« повернутися